Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Antykradzieżowa ochrona kart płatniczych zbliżeniowych RFID i kredytowych oraz paszportów – zestaw 18 sztuk

169,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Markowa, tania i stylowa ochrona kart, paszportów z systemem RFiD – zestaw 18 etui antykradzieżowych

Obecnie złodzieje są na tyle przebiegli i znają się na tak wielu metodach pozyskiwania danych, że przechwytywanie przez nich sygnału fal radiowych jest niemal jak bułka z masłem.

Dlatego, by skutecznie i pewnie chronić swoje karty zbliżeniowe z systemem RFiD warto zaopatrzyć się w niedrogie i modne etui na karty płatnicze. 

Te dostępne z oferty naszego sklepu internetowego lifashion.pl są ekranowane i uchronią przed nieautoryzowanym odczytem danych.

Złodzieje nie będą w stanie przechwycić sygnału generowanego przez paszporty, biometryczne dowody osobiste czy inne karty zbliżeniowe.

Masz gwarancję i pewność, że Twoje dane i środki pieniężne, którymi dysponujesz nie będą w posiadaniu niepowołanych osób i zyskasz spokój i komfort psychiczny.

Cechy i specyfikacja w etui na karty kredytowe dla kobiety, jak i dla mężczyzny – miej 100% pewność działania

Oferowane przez nasz sklep online etui antykradzieżowe na karty płatnicze w sposób skuteczny zabezpieczają przed nieuprawnionym odczytem kart zbliżeniowych, takich jak: karty bankowe, miejskie, identyfikacyjne czy legitymacje studenckie. 

Włamywacze nawet, gdy stosują metodę kradzieży na tzw. “walizkę”, nie będą w stanie przechwycić sygnałów. Etui ochronne na karty bardzo dobrze uchroni przed odczytem i skopiowaniem danych zapisanych na kartach z technologią: UHF, HID iCLASS, Unique itp.

Nie oszczędzaj na ochronie danych – wybierz nasze etui na karty płatnicze RFiD

Myślimy, że na bezpieczeństwie, komforcie psychicznym i swobodzie funkcjonowania nie można oszczędzać. Dlatego zaproponowaliśmy w naszym sklepie doskonałe zabezpieczenia antykradzieżowe RFiD na karty zbliżeniowe. 

Na pewno znajdziesz wśród nich takie, które sprostają Twoim osobistym oczekiwaniom.

Te, o których piszemy w niniejszym artykule są wykonane z wysoce solidnego, długotrwałego laminatu i dostępne w kolorze czarnym (zdjęcie).

Jest to zarówno damskie/ kobiece, jak i męskie akcesorium o wielu korzystnych cechach.

Należą do nich m.in. znakomite ceny i cenniki, w których zostały udostępnione na naszej stronie oraz fakt, że mają naprawdę bardzo dobre opinie wśród ukontentowanych klientów na forum.

Nie pozostaje Ci zatem inne wyjście, jak to, żeby w sposób pewny i 100% zabezpieczyć swoje środki pieniężne i zaopatrzyć się w ochronne etui na paszporty RFiD w ilości 18 sztuk.

Zapraszamy na pomyślne zakupy wśród nowości z kolekcji, a wrócisz do nas na pewno bardzo szybko, by nabyć kolejne przedmioty.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny