Antykradzieżowa ochrona kart płatniczych zbliżeniowych RFID i kredytowych oraz paszportów – zestaw 18 sztuk

169,00  Brutto

Zalety produktu:

  • Z powodzeniem zabezpieczają przed przechwyceniem sygnału m.in. karty kredytowe, paszporty i inne karty zbliżeniowe.
  • Blokują skutecznie sygnał emitowany i fale radiowe RFiD.
  • Obsługują swoim działaniem karty: Maestro, Visa, MasterCard Electronic, Visa Electron i inne oraz typy: Blink, PayPass, Wave itp.
  • Działają w zakresie częstotliwości fal: 13,56 MHz
  • Zostały zaprojektowane z trwałego, solidnego laminatu.
  • Dostępna ilość do wykorzystania: 10 etui na karty zbliżeniowe i 8 sztuk na paszport.

10 w magazynie

Markowa, tania i stylowa ochrona kart, paszportów z systemem RFiD – zestaw 18 etui antykradzieżowych

Obecnie złodzieje są na tyle przebiegli i znają się na tak wielu metodach pozyskiwania danych, że przechwytywanie przez nich sygnału fal radiowych jest niemal jak bułka z masłem. Dlatego, by skutecznie i pewnie chronić swoje karty zbliżeniowe z systemem RFiD warto zaopatrzyć się w niedrogie i modne etui na karty płatnicze.  Te dostępne z oferty naszego sklepu internetowego lifashion.pl są ekranowane i uchronią przed nieautoryzowanym odczytem danych. Złodzieje nie będą w stanie przechwycić sygnału generowanego przez paszporty, biometryczne dowody osobiste czy inne karty zbliżeniowe. Masz gwarancję i pewność, że Twoje dane i środki pieniężne, którymi dysponujesz nie będą w posiadaniu niepowołanych osób i zyskasz spokój i komfort psychiczny.

Cechy i specyfikacja w etui na karty kredytowe dla kobiety, jak i dla mężczyzny – miej 100% pewność działania

Oferowane przez nasz sklep online etui antykradzieżowe na karty płatnicze w sposób skuteczny zabezpieczają przed nieuprawnionym odczytem kart zbliżeniowych, takich jak: karty bankowe, miejskie, identyfikacyjne czy legitymacje studenckie.  Włamywacze nawet, gdy stosują metodę kradzieży na tzw. “walizkę”, nie będą w stanie przechwycić sygnałów. Etui ochronne na karty bardzo dobrze uchroni przed odczytem i skopiowaniem danych zapisanych na kartach z technologią: UHF, HID iCLASS, Unique itp.

Nie oszczędzaj na ochronie danych – wybierz nasze etui na karty płatnicze RFiD

Myślimy, że na bezpieczeństwie, komforcie psychicznym i swobodzie funkcjonowania nie można oszczędzać. Dlatego zaproponowaliśmy w naszym sklepie doskonałe zabezpieczenia antykradzieżowe RFiD na karty zbliżeniowe.  Na pewno znajdziesz wśród nich takie, które sprostają Twoim osobistym oczekiwaniom. Te, o których piszemy w niniejszym artykule są wykonane z wysoce solidnego, długotrwałego laminatu i dostępne w kolorze czarnym (zdjęcie). Jest to zarówno damskie/ kobiece, jak i męskie akcesorium o wielu korzystnych cechach. Należą do nich m.in. znakomite ceny i cenniki, w których zostały udostępnione na naszej stronie oraz fakt, że mają naprawdę bardzo dobre opinie wśród ukontentowanych klientów na forum. Nie pozostaje Ci zatem inne wyjście, jak to, żeby w sposób pewny i 100% zabezpieczyć swoje środki pieniężne i zaopatrzyć się w ochronne etui na paszporty RFiD w ilości 18 sztuk. Zapraszamy na pomyślne zakupy wśród nowości z kolekcji, a wrócisz do nas na pewno bardzo szybko, by nabyć kolejne przedmioty.