Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Antykradzieżowe etui na pilot i klucze samochodowe keyless – czarne

158,00 

99 w magazynie

99 w magazynie

Opis

Niedrogie, damskie, męskie etui na klucze samochodowe i pilot keyless

Etui zabezpieczające pilot samochodowy keyless to na pewno w pełni skuteczne i sprawdzone wielokrotnymi testami zabezpieczenie przed kradzieżą. Jest dedykowane tym samochodom, które posiadają system bezkluczykowy. Takie modne, markowe i solidne akcesorium zostało zaopatrzone w specjalną membranę blokującą sygnał RFiD. Dzięki temu potencjalny włamywacz nie jest w stanie zeskanować czy skopiować sygnału emitowanego przez samochodowy kluczyk.

Trzymanie kluczyka w takim etui z blokadą keyless w 100% eliminuje zagrożenie związane z kradzieżą Twojego cennego pojazdu na tzw. “walizkę”. Polega ona na tym, że rabuś przechwytuje sygnał generowany przez klucze Twojego auta i wówczas z łatwością może go otworzyć i odjechać nim sprzed Twojego domu, pracy czy miejsca, w którym znajduje się Twój pojazd. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie i wyeliminowanie kopiowania sygnału czy też przedłużenie go przez złodzieja.

Zwróć uwagę zatem na to, aby skutecznie postawić się włamywaczom i zakupić w naszym sklepie online etui blokujące sygnał z kluczyków. Solidność wykonania, długotrwałość i pewność działania to dla nas priorytet, dlatego również cena i cenniki zostały dostosowane tak, by być konkurencyjne (zdjęcia). A opinie na stronie forum mówią same za siebie.

Jakie są główne zalety stosowania zabezpieczeń antykradzieżowych na kluczyki dla kobiet i mężczyzn?

Przede wszystkim warto zauważyć fakt, że etui na pilot i klucze samochodowe dostępne w naszej ofercie współpracują z większością popularnych marek aut. I tak dla przykładu są to samochody: Audi, BMW, Skoda, Suzuki, Mitsubishi, Honda, Hyundai czy choćby Mercedes, Mazda.

Kolejnym plusem takiego akcesorium jest to, że zostało ono wyprodukowane z odpornego na wiele czynników mechanicznych i zewnętrznych – włókna węglowego. Materiał ten odznacza się ponadto tym, że mimo lekkości i tego, że jest cienki, to przy tym niesamowicie wytrzymały.

Wymiary takiego etui na pilot samochodowy keyless w kolorze czarnym są następujące:

  • wewnętrzne: 10,5 cm x 6,5 cm oraz
  • zewnętrzne: 12,5 cm x 8,5 cm ( /- 0,5 cm).

Gdy tylko zależy Ci na gwarancji bezpieczeństwa Twojego bezcennego auta, korzystaj z proponowanych w naszym sklepie zabezpieczeń antykradzieżowych i miej pewność, że uchronisz swój samochód przed włamaniem, a w najgorszym wypadku przed kradzieżą. W kolekcji naszych produktów to tania nowość. Do tego również stylowe! 

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Kolor

czarny

Materiał