Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Antykradzieżowe pudełko metalowe na klucze do auta keyless – grafitowe

458,00 

100 w magazynie

100 w magazynie

Opis

Grafitowe, dla kobiety i mężczyzny pudełko na klucze keyless – bezcenna ochrona auta

Stylowe, modne i markowe takie cechy posiada bez wątpienia nasze pudełko na kluczyki samochodowe. Zdjęcie nie jest w stanie pokazać, na co stać ten gadżet samochodowy w praktyce. Postanowiliśmy umożliwić Ci dostęp do tego typu akcesoriów motoryzacyjnych w naszym lifashion.pl z prostej przyczyny – by chronić Twoje auto wyposażone w system bezdotykowego otwierania czy zamykania keyless. To bez wątpienia bardzo komfortowe rozwiązanie w dzisiejszych czasach, jednak pojazdy z systemem: Kessy, Keyless itp. są bardzo często celem ataku złodziei. By przeciwdziałać kradzieżom metodą na tzw. “walizkę” warto zatem zaopatrzyć się w grafitowe pudełko metalowe na klucze keyless.

Zostało ono wyprodukowane ze specjalnego aluminium, które skutecznie blokuje fale generowane przez kluczyki Twojego samochodu.

Niech nie zmyli Cię grubość jego ścianek! To zaledwie 3 mm, ale za to z powodzeniem zatrzymuje fale radiowe, by nie przedostały się one poza obręb akcesorium.

Taki mały gadżet antykradzieżowy, a jego cena i opinie są naprawdę ogromnie zdumiewające! Sprawdzisz to, wchodząc na forum i sprawdzając dostępne na stronie internetowej cenniki. 

Krótkie informacje o tym, jak działa pudełko na kluczyk keyless w kolorze grafitowym

Zarówno damska/ kobieca, męska propozycja na skuteczną ochronę Twojego pojazdu – metalowe pudełko do kluczyków samochodowych. 

Jego zasada działania jest niesamowicie prosta, ale gwarantuje 100% zabezpieczenie auta. Należy jedynie umieścić kluczyk keyless w jego wnętrzu. Wówczas dochodzi do natychmiastowego zablokowania sygnału przez niego generowanego. Działa wytworzona klatka faradaya. To ona blokuje emisję fal radiowych i już żaden złodziej nie będzie w stanie przechwycić sygnału i dokonać włamania czy kradzieży auta.

Gwarancją 100% skuteczności w przypadku metalowego pudełka na klucz keyless jest bez wątpienia zastosowanie przy jego produkcji odpowiednio dobranych stopów metali. Bez tego trudno by było mówić o jakimkolwiek zabezpieczeniu. Parametry są szalenie istotne w przypadku takich akcesoriów samochodowych. Tanie czy niedrogie artykuły dostępne w naszym sklepie są takie ze względu na konkurencyjność względem innych firm i miej to na uwadze!

Walory, które ma metalowe pudełko do kluczy samochodowych

Istotne w przypadku wyboru odpowiedniego zabezpieczenia antykradzieżowego jest na pewno to, aby było ono kompatybilne z marką Twojego samochodu. Takie jest właśnie metalowe pudełko do kluczy keyless. 

Bardzo trwale, solidnie i w sposób sobie właściwy chroni Twój pojazd przed niechcianymi złodziejami i kradzieżą metodą na walizkę.

W dzisiejszych czasach rabusie nie próżnują i chwytają się wszelkich, możliwych sposobów by pozbawić Cię dorobku Twojego życia. Stąd tak ważne są odpowiednie zabezpieczenia dla systemów bezkluczykowego otwierania i zamykania.

To, na co zwracamy uwagę i do czego serdecznie namawiamy, to zmierzenie wysokości, szerokości i długości oraz sprawdzenie kształtu i porównanie z dostępnymi w specyfikacji podanej na stronie. Wówczas będziesz mieć 100% pewności, że Twój klucz pasuje idealnie, a pudełko zabezpieczające kluczyk równie trwale i na wiele lat ochroni je przed przechwyceniem sygnału. Kolekcja całoroczna i nowość!

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

grafitowy