Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Czarna klatka Faradaya antykradzieżowa na kluczyk keyless do samochodu – czarna

318,00 

100 w magazynie

100 w magazynie

Opis

Czarna, stylowa, tania i markowa – klatka faradaya na klucze samochodowe keyless

Skrzynka faradaya na kluczyk jest wprost świetnym rozwiązaniem, gdy zależy Ci na solidnym i 100% bezpieczeństwie Twojego pojazdu. Wyróżnia się ona tym, że jest to akcesorium dla kobiet, dla mężczyzn, modne i niedrogie, ale przede wszystkim tym, że jest też bardzo pojemne. We wnętrzu wspomnianego gadżetu znajduje się specjalne wyściełanie, które ma na celu przeciwdziałanie przedostawaniu się na zewnątrz sygnału radiowego. Czyli działa na zasadzie klatki faradaya. Wystarczy jedynie umieścić we wnętrzu klatki faradaya w kolorze czarnym kluczyków do samochodu i zamknąć jego pokrywę (zdjęcie). Poprzez to żaden włamywacz czy niepowołana osoba nie będzie w stanie przechwycić i powielić sygnału generowanego przez kluczyk keyless. A tym samym ochronisz swój samochód przed kradzieżą.

Skrzynka faradaya jako świetna opcja ochrony antykradzieżowej i blokada sygnału z kluczyków – bardzo dobra cena i opinie

Decydując się na zamówienie w naszym lifashion.pl klatki faradaya zabezpieczających przed kradzieżą warto zwrócić uwagę na doskonale przystosowane cenniki oraz opinie na forum. 

Ponadto skrzynka faradaya na kluczyki samochodowe została wyprodukowana z myślą o użytkownikach wymagających i o indywidualnych preferencjach.

Mimo swoich gabarytów bez trudu będzie można przechowywać ją w mieszkaniu i np. wsadzić do szafki, komody czy po prostu położyć ją na widoku. Stanowi ona bardzo elegancki i jednocześnie designerski detal, więc będzie pięknie prezentować się, stojąc na biurku czy stoliku.

Jednak to, co powinno w jej przypadku stanowić o jej doskonałych własnościach to fakt, że w sposób skuteczny i 100% chroni kluczyk i kluczyki samochodowe wyposażone w system bezkontaktowy keyless. Całe jej wnętrze pokryte zostało specjalnym materiałem, którego celem jest zabezpieczenie przed emisją do otoczenia sygnału fal radiowych. Generowany sygnał zostaje on skutecznie zablokowany i zamknięty w środku.

Wnętrze takiej skrzynki zabezpieczającej na kluczyk jest na tyle duże, że bez trudu włożysz do niej również kluczyk zapasowy czy nawet telefon komórkowy.

Telefony komórkowe czy karty zbliżeniowe również emitują sygnały, więc warto je chronić i zapobiec przechwyceniu, skopiowaniu i wykradzeniu danych i innych prywatnych informacji.

Efektowna kobieca/ damska, męska ochrona kluczyków samochodowych w postaci klatki faradaya

Zastanawiasz się nad zakupem gadżetu samochodowego, który będzie gwarantować Ci spokój psychiczny, a Twojemu samochodowi pełnię bezpieczeństwa przed kradzieżą? Zatem nie pozostaje nic innego, jak skorzystanie z szerokiego wachlarza naszych nowości w kolekcji całorocznej, czyli m.in. klatki faradaya. To właśnie ona będzie w pełni satysfakcjonującym i rzetelnym zakupem. Skutecznie ochroni Twój samochód przed kradzieżą metodą na tzw. “walizkę”. Skrzynka faradaya na klucze w kolorze czarnym może z powodzeniem stać zarówno na półce w Twoim mieszkaniu, na biurku w pracy czy być zabierana wszędzie tam, gdzie przebywasz i gdzie w pobliżu znajduje się Twój pojazd. Mowa jest oczywiście o tych autach, które zostały wzbogacone o system bezdotykowego otwierania/ zamykania keyless. To właśnie one generują do otoczenia sygnały fal radiowych. To nowoczesne rozwiązanie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, ale i przez to łatwe jako cel kradzieży. Stąd nasza propozycja zamówienia skrzynki ochronnej do kluczyków keyless. 

Poszczególne wymiary, które ma dostępna w naszym sklepie internetowym ochronna klatka faradaya:

  • wewnętrzne: 14,5 cm x 10,5 cm x 7,5 cm (długość – szerokość – wysokość)
  • zewnętrzne: 17 cm x 12,5 cm x 9,5 cm.

Statystyki mówią same za siebie – liczy się bezpieczeństwo i ochrona Twoich dóbr materialnych i Twój komfort psychiczny, zatem wybieraj nasze skrzynki faradaya.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny, złoty