Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Czarne etui na telefon komórkowy chroniące przed promieniowaniem radiowym

129,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Stylowe, czarne etui na telefon dla kobiety i mężczyzny blokujące promieniowanie radiowe

Zamierzając sprawić sobie etui chroniące telefon przed sygnałem radiowym warto na początek zmierzyć jego wymiary zewnętrzne i wewnętrzne. Proponowany przez nas model ma: zewnętrzne – 18 cm x 12 cm, natomiast wewnętrzne: – 16,5 cm x 10 cm. Jest to istotne, by swobodnie zmieścić w nim Twój telefon, kluczyki do auta czy nawet karty zbliżeniowe.

A czym jest proponowane w naszym sklepie online modne, markowe i niedrogie etui blokujące sygnał telefoniczny/ radiowy? 

Jest bardzo skutecznym sposobem na to, by chronić Twoją prywatność i odciąć się od świata zewnętrznego, by np. móc odpocząć na łonie natury czy też uniknąć nachalnych telemarketerów.

Powstał on ze specjalnie stworzonych pod niego mikrowłókien, które znajdują się w jego wnętrzu i tym samym gwarantuje to zablokowanie sygnałów i zasięgu oraz nikt nie jest w stanie namierzyć Twojego urządzenia.

W jaki sposób działa damskie, męskie etui zabezpieczające telefon/ samochód?

Metoda działania takiego akcesorium, którego cennik oraz cena w naszym sklepie są wysoce atrakcyjne, jest fakt prostoty i skuteczności.

Polega na tym, iż fale radiowe telefonu są blokowane poprzez materiał (oxford), który znajduje się wewnątrz akcesorium (zdjęcie). Gdy tylko włożysz do niego swój telefon i zatrzaśniesz klapkę, dochodzi do wytworzenia się tzw. klatki faradaya. Dzięki temu sygnał nie będzie emitowany do otoczenia. Wówczas urządzenie traci zasięg i nikt nie jest w stanie go namierzyć.  

Stąd, jeśli tylko poszukujesz artykułu, który zagwarantuje Ci pełną prywatność i ochronę, to właśnie etui chroniące przed promieniowaniem fal radiowych będzie świetną opcją.

Istotne jest też to, że taki przedmiot ma również możliwość zabezpieczyć kluczyki Twojego samochodu (jeśli posiadasz system typu keyless) oraz używanych przez Ciebie na co dzień kart zbliżeniowych.

Najważniejsze cechy, które posiada ta nowość w naszej kolekcji

Decydując się na satysfakcjonujące i w pełni zadowalające zakupy na pewno powinieneś skorzystać z proponowanych przez nas etui blokujących namierzanie telefonu.

To właśnie one zabezpieczają Twoje urządzenie i tym samym generowane przez nie fale radiowe typu : RFiD, LTE, 3G, GSM, dostępne w kartach zbliżeniowych czy też kluczyków keyless.

Uniwersalny kolor również jest na ogromny plus, ponieważ dzięki temu możesz je dopasować do większości tapicerek, kolorów karoserii czy też torebek, plecaków czy innych przedmiotów, które masz przy sobie na co dzień.

Z naszymi etui chroniącymi przed promieniowaniem radiowym masz pewność skuteczności działania. Świadczą również o tym fakcie znakomite opinie na forum. A, że jest to tanie akcesorium możesz przekonać się, wchodząc na naszą stronę lifashion.pl.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny