Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Czarne ochronne etui na telefon komórkowy blokujące sygnał GSM i zasięg GPS

129,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Modne damskie, męskie i niedrogie etui ochronne na telefony komórkowe

Na pewno należysz do grona osób, które cenią sobie prywatność i poczucie panowania nad swoim życiem. Dlatego w takim przypadku warto, abyś zainwestował w solidne i pewne rozwiązanie, czyli ochronne etui na telefon komórkowy (zdjęcia). 

Na czym polega jego doskonałość i działanie? Przede wszystkim bardzo dobrze blokuje emisję sygnałów GPS, 3G czy też fale radiowe generowane przez Twój telefon.

A zasada oddziaływania polega na wytworzeniu tzw. klatki faradaya przez materiał umieszczony wewnątrz takiego pokrowca. Poprzez to osoby, które będą próbowały się z Tobą skontaktować usłyszą w tle komunikat “abonent jest poza zasięgiem sieci” lub “abonent jest chwilowo niedostępny”. W każdej chwili będziesz Panią/ Panem swojego losu i to Ty zdecydujesz o tym, kiedy chcesz być osiągalny dla osób próbujących nawiązać z Tobą kontakt.

Stylowe, markowe pokrowce blokujące sygnał telefonów komórkowych

Świetną informacją dla Ciebie jako posiadacza nowoczesnego telefonu komórkowego może okazać się fakt, iż futerały blokujące sygnał telefonu mogą mieć wszechstronne zastosowania. Ich uniwersalność wynika stąd, że można za ich sprawą zabezpieczyć również zbliżeniowe karty płatnicze z systemami RFiD, których używasz podczas zakupów. Można za ich sprawą również chronić cenne samochody, które posiadają systemy bezkluczykowego otwierania/ zamykania. Są to zabezpieczenia typu keyless.

I tak włożenie takiego przedmiotu do wspomnianego etui blokującego zasięg GPS, GSM, WiFi itp. gwarantuje uniemożliwienie przechwycenia przez potencjalnego złodzieja i tym samym przeciwdziała wszelkim kradzieżom.

Poznaj etui z blokadą zasięgu GPS, GSM itp. na telefony dla kobiet i mężczyzn

Gdy tylko chcesz nieco zregenerować siły po trudnym tygodniu w pracy, jesteś wprost nękany przez telemarketerów lub chcesz uchronić swój telefon lub inne urządzenie przed kradzieżą – zdecyduj się na nasze etui ochronne na telefon komórkowy. 

Te dostępne w naszym lifashion.pl charakteryzuje wiele zalet. I tak dla przykładu kupując to akcesorium zabezpieczysz nie tylko swój telefon, ale i inne, bardzo cenne dla Ciebie urządzenia, jak chociażby samochód wyposażony w systemy bezkluczykowego otwarcia/ zamknięcia typu keyless. Stanowią one w dzisiejszych czasach nie lada gratkę dla potencjalnego złodzieja. Często wówczas rabusie stosują metodę kradzieży “na walizkę”, która polega na przechwytywaniu sygnału generowanego przez kluczyki i możliwości włamania się do auta. Dlatego tak istotna jest skuteczna ochrona i przeciwdziałanie takim incydentom.

Dodatkowo poprzez sprawienie sobie etui chroniącego zasięg GPS i blokującego sygnał GSM zabezpieczasz też karty zbliżeniowe.

To, na co warto zwrócić uwagę są wymiary futerałów na telefony komórkowe w kolorze czarnym. A przedstawiony model ma: zewnętrzne – 20 cm x 10,5 cm oraz wewnętrzne –  18 cm x 9,5 cm.

Również ceny i cenniki rynkowe oraz wręcz doskonałe opinie na forum przyciągają wzrok i sprawiają, że jeszcze chętniej zastanowisz się nad zakupami w naszym sklepie internetowym – do czego gorąco namawiamy i służymy pomocą i radą! Tania kolekcja.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny