Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Czerwone etui na kluczyk samochodowy – zabezpieczenie keyless, smartkey

138,00 

100 w magazynie

100 w magazynie

Opis

Nowość w naszym sklepie online – czerwony pokrowiec stanowiący zabezpieczenie kluczyków keyless go, kessy, entry i smartkey

Wymienione w nagłówku systemy stanowią wyposażenie większości dostępnych na rynku motoryzacyjnym aut. Są to systemy bezkluczykowe, których działanie opiera się na tym, że nie musisz wyciągać kluczyka z kieszeni, by otworzyć lub też zamknąć swój pojazd. To bez wątpienia duże ułatwienie i prawdziwy komfort korzystania.

Jednak może być pokusą dla potencjalnego złodzieja auta. Włamywacze często wykorzystują tzw. metodę kradzieży “na walizkę”. Dlatego będąc świadomym i odpowiedzialnym właścicielem powinieneś zainwestować w modne, stylowe i niedrogie etui zabezpieczające samochód keyless.

Oferowane przez nas zabezpieczenie kluczyków keyless, smartkey, kessy eliminuje potencjalne zagrożenie wynikające z włamania do Twojego auta. Jest to idealna ochrona kluczyka. Blokuje ona bezprzewodowe sygnały RFiD, Bluetooth, GSM, LTE czy tym podobne. Ochrania w ten sposób kluczyki samochodowe przed skopiowaniem fal radiowych.

Dla kobiet i mężczyzn nasze etui antykradzieżowe w kolorze czerwonym to markowe, solidne zabezpieczenie, a ceny i cenniki są bardzo przystępne. Dlatego nie wahaj się dłużej i spraw sobie zabezpieczenie, które zablokuje fale radiowe i sygnały wydostające się z kluczyków Twojego pojazdu. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój samochód jest w pełni bezpieczny i chroniony przed ingerencją złodziei.

Opinia na forum nie pozostawia złudzeń, że zabezpieczenie kluczyka samochodowego typu smartkey, keyless, entry czy kessy to pewna ochrona antykradzieżowa

Posiadając auto z systemem bezkluczykowego otwierania i zamykania nie powinieneś pozwolić na to, aby złodziej miał okazję na jego kradzież. Dlatego tak istotne jest antykradzieżowe zabezpieczenie keyless. Na czym polega? Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie w przypadku modeli aut nowoczesnych. Powoduje ono zaryglowanie zamków i uniemożliwia przechwycenie sygnału emitowanego przez kluczyki Twojego pojazdu. Tym samym włamywacz nie ma sposobu, by dostać się do jego wnętrza i ukraść auto.

Uwagę przykuwa również czerwony kolor, który jest bardzo uniwersalny i współgra nie tylko z większością tapicerek ale i pasuje do wielu karoserii. Zarówno kobieca/ damska czy też męska opcja.

Również jego wymiary są bardzo optymalne i tak: zewnętrzne: 12,5 cm x 9 cm oraz wewnętrzne: 10,5 cm x 7 cm. Gwarantuje to pewne i bezproblemowe włożenie i wyjęcie kluczyka samochodowego. Tanio w kolekcji naszych atrakcyjnych produktów.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Kolor

czarny, czerwony