Etui antykradzieżowe keyless na kluczyk samochodowy wykonane z metalu w kolorze czarnym

Zalety produktu:

  • kompatybilność z 99% dostępnych na rynku marek aut
  • wykonanie z najwyższej klasy aluminium
  • chroni kluczyki z systemami: SmartKey, Keyless, Kessy i innymi bezkluczykowymi
  • w łatwy sposób można go otwierać – wystarczy zdjąć górną osłonę
  • dostępny w uniwersalnym, czarnym kolorze, a grubość ścianki wynosi 3mm.

Czarne, metalowe oraz markowe etui na kluczyk keyless – doskonałe dla kobiety i mężczyzny

Gdy tylko należysz do grona właścicieli nowoczesnych aut wysokiej klasy i nowoczesnych oraz chcesz pewnie ochronić swój pojazd przed włamaniem warto, abyś postawił na nasze metalowe pokrowce keyless do samochodu. Zastanawia Cię, czy jest to nowość w kolekcji produktów? A może ciekawi Cię sposób ich działania? Poprzez specjalny materiał wykorzystany w etui na kluczyki z metalu sygnał emitowany przez kluczyk nie wychodzi poza wspomniane wnętrze i nie zostaje przechwycony przez złodzieja. Tworzy się tzw. klatka faradaya. Ważne jest tutaj zastosowanie najwyższej klasy materiałów. Co równie istotne takie etui metalowe na klucze do auta jest kompatybilne z 99% dostępnych na rynku motoryzacyjnym aut. Futerał chroni takie systemy jak: Kessy, Keyless czy choćby Smart Key.

Celujące opinie na forum, ceny i cenniki oraz inne zalety etui na kluczyk do samochodu w kolorze czarnym

Poszukując skutecznego, trwałego i sprawdzonego zabezpieczenia swojego auta kierujesz się wieloma składowymi. Nasze metalowe etui na kluczyk do samochodu blokuje sygnał radiowy i radio pochodny, RFiD, GSm czy WiFi. Jego obudowa powstała z bardzo solidnego aluminium. To stylowe, modne i niedrogie/ tanie akcesorium jest również klasyczne (zdjęcia). Elegancja i uniwersalność kolorystyczna odpowiada gustom najbardziej wymagającego klienta. We wnętrzu proponowanego przez nas pokrowca z metalu keyless znajduje się miękki materiał, by chronić przed zarysowaniem. A wygodna, nakładana pokrywa zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: kurz, pyły czy wilgoć. Aby móc korzystać z kluczyka, należy zdjąć pokrywę. Bez trudu oferowane etui w kolorze czarnym do samochodu zmieści się w Twojej torebce, plecaku czy kieszeni.

Czy wymiary etui metalowego na kluczyk do samochodu są uniwersalne i czy warto kupować na lifashion.pl

Oferowane w naszym sklepie online pokrowce i pudełka antykradzieżowe keyless nie wszystkie mają te same wymiary. I tak metalowe etui na kluczyki występują w następujących wymiarach:
  • zewnętrzne: 8,8 cm x 5,2 cm x 2,9 cm
  • wewnętrzne: 8,5 cm x 4,5 cm x 2,2 cm.
Stąd też przy każdym planowanym zakupie akcesoriów samochodowych w naszym sklepie online zachęcamy naszych klientów do dokonania pomiarów swoich kluczyków. Dzięki zaledwie kilku, prostym czynnościom można uniknąć zwrotów towaru i tym samym niepotrzebnego stresu. Zatem odwiedź nasz lifashion.pl i wybieraj spośród wielu, fantastycznych futerałów z metalu w kolorze czarnym oraz wielu, wielu innych produktów, które potrzebujesz.