Etui antykradzieżowe materiałowe czarne na kluczyki do samochodu

Zalety produktu:

  • Działa w zakresie częstotliwości 10 kHz – 30 gHz;
  • Dostępne w kolorze czarnym i powstałe z bardzo trwałego oxfordu;
  • Dwie kieszonki przy czym tylna – chroni i jest wyłożona jasnym materiałem, natomiast przednia – służy do przetrzymywania kluczyka podczas prowadzenia auta;
  • Zamykane przy pomocy dwustronnego rzepa;
  • Posiada łańcuszek, który można wygodnie zaczepić do kluczyka;
  • Kompatybilność z niemal 100% dostępnych na rynku motoryzacyjnym marek aut;
  • Integralność z systemami: Keyless GO, Entry, Keyless i innymi oraz z dostępnymi w kartach zbliżeniowych RFiD, WiFi, GSM czy choćby LTE.

Modne, stylowe i tanie etui na kluczyk keyless blokujące sygnał radiowy – nowość

Będąc świadomym wartości i nowoczesności swojego auta (gdy posiadasz to wyposażone w system bezkluczykowy) na pewno zwracasz uwagę na to, by było ono chronione i zabezpieczone przed kradzieżami. My ze swojej strony polecamy Ci serdecznie etui na klucze samochodowe blokujące sygnał radiowy. Takie niedrogie i markowe akcesoria dostępne są w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. Skutecznie chronią one przed tak szeroko wspominaną metodą na tzw. “walizkę”. Na czym polega taka ochrona? We wnętrzu każdego produktu znajduje się specjalne wyściełanie w postaci szczelnej siatki z mikrowłókien (zdjęcia). W ten sposób dochodzi do wytworzenia klatki faradaya i zablokowania sygnału kluczyków. Poprzez to generowany przez kluczyk Twojego pojazdu sygnał nie przedostaje się do otoczenia i jest uwięziony w jego wnętrzu. Pokrowiec antykradzieżowy keyless zabezpiecza takie systemy jak m.in. Keyless GO, Smart Key czy wiele podobnych. Dodatkowym plusem i zaletą takiego akcesorium jest to, że chroni on fale emitowane przez zbliżeniowe karty opierające się na technice RFiD i NFC.

Zalety to nie tylko świetna cena, cenniki i opinie na forum – etui do kluczyków keyless

Na uwagę w przypadku chęci zakupu etui blokującego sygnał radiowy w czerni warto pochylić się nad doskonałymi cechami tego produktu. Na pewno liczy się fakt, że powstał z bardzo solidnego, trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne – oxfordu. Materiał ten ma bardzo prosty, koszykowy splot i jest zarazem estetyczny (zdjęcia).  Etui na kluczyk blokujące sygnał w naszej kolekcji jest też na tyle uniwersalne, że będzie odpowiadać gustom najbardziej wymagającego klienta, ponieważ jest dostępne w kolorze czarnym. Dla kobiety i mężczyzny jest to świetne rozwiązanie i co za tym idzie uniwersalność. Niewielki rozmiar to również zaleta, ponieważ bez trudu zmieści się w ulubionej torebce, plecaku, kieszeni, samochodowym schowku. Etui na klucz blokujące sygnały keyless ma dwie praktyczne kieszonki, z czego tylna kieszeń – wyłożona została przy pomocy jasnego materiału z nanowłókien, natomiast ta umieszczona z przodu – ma za zadanie przechowywanie przedmiotów nie wymagających ochrony. Decydując się na sprawienie sobie zabezpieczającego pokrowca na kluczyk nie zapominaj o tym, że na pewno posiadasz także kluczyk zapasowy, który wymaga takiej samej ochrony przed kradzieżą, jak i Twój główny kluczyk. Wówczas warto zastanowić się nad etui blokujące sygnał radiowy w dwupaku. A o czym jeszcze Ci wspomnimy? O tym, że w etui na klucze keyless w kolorze czarnym możesz z powodzeniem przechowywać karty zbliżeniowe, które także emitują sygnał RFiD i mogą stać się łatwym łupem złodziei. A jakie wymiary posiada kobiece/ damskie, męskie etui z blokadą kluczyków keyless? Tutaj mamy następujące wymiary zewnętrzne: 12,5 cm x 8,5 cm oraz wewnętrzne: 11 cm x 7 cm. W obliczu tak wielu zalet i by skutecznie i w sposób właściwy chronić swoje auto, skorzystaj z tak dogodnego zabezpieczenia antykradzieżowego dostępnego w naszym lifashion.pl i uniknij nieprzyjemności związanej z włamaniami.