Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Etui na kluczyk samochodowy antykradzieżowe

158,00 

100 w magazynie

100 w magazynie

Opis

Dla kobiet i mężczyzn etui chroniące samochód przed kradzieżą – modne, stylowe i trwałe akcesorium

W ówczesnym świecie bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie antykradzieżowe typu keyless. Szczególnie, jeśli mowa jest o autach wyposażonych w systemy bezkluczykowe. Ich głównym zadaniem jest blokada sygnału emitowanego z klucza i przeciwdziałanie przedostawaniu się do otoczenia generowanych przez niego fal radiowych. Ma to na celu to, aby żaden złodziej nie tylko nie ukradł Twojego auta, ale i również nie sczytał i przechwycił danych zawartych także na posiadanych przez Ciebie kartach zbliżeniowych.

Wszelkiej maści etui zabezpieczające przed kradzieżą keyless to bardzo proste i jednocześnie gwarantujące satysfakcjonujące efekty rozwiązanie.

A systemy bezkluczykowe działają w bardzo łatwy sposób i nie trzeba wyjmować kluczyka z kieszeni, by otworzyć czy też zamknąć swój pojazd.

Niestety niesie to za sobą ryzyko kradzieży i włamań, stąd nasza bogata oferta etui chroniących przed kradzieżą. Markowe futerały (zdjęcie) powstały ze specjalnie przystosowanych mikrowłókien, które tworzą tzw. klatkę faradaya. To właśnie jej zadaniem jest blokada sygnałów emitowanych przez kluczyk samochodowy keyless.

Miej tę świadomość by przeciwdziałać włamaniom i uniemożliwić złodziejom dostanie się do Twojego samochodu. Zatem zaopatrz się w damskie/ kobiece, męskie antykradzieżowe etui na kluczyki typu keyless i śpij spokojnie. Bez względu czy przebywasz w domu, jesteś w pracy czy na uczelni – akcesoria samochodowe dostępne w naszym lifashion.pl to gwarancja skuteczności, jak najwyższej jakości i satysfakcji.

Jakie najistotniejsze zalety posiada etui zabezpieczające przed włamaniem – kolekcja z naszego sklepu online (nowości)

Na pewno gdy jesteś właścicielem auta o wysokiej klasie, nowoczesnego i mającego wbudowany system bezkluczykowy zależy Ci na jego bezpieczeństwie. Dlatego wymyślono pokrowce chroniące kluczyk przed kradzieżą. 

Bez wątpienia jedną z cech takiego produktu jest to, że współpracuje on z większością, najpopularniejszych marek samochodowych (99%) oraz np. to, że powstał z bardzo solidnego i trwałego carbonu.

Decydując się na zakup etui antykradzieżowego do kluczyka samochodowego warto zwrócić uwagę na jego wymiary oraz te, które posiada nasz klucz. I tak prezentowany model ma: zewnętrzne – 12,5 cm x 8,5 cm ( /- 0,5 cm) oraz wewnętrzne – 10,5 cm x 6,5 cm.

Oczywiście możemy pochwalić się tym, że nasze produkty to doskonałe ceny (cennik dostępny jest online) i nietuzinkowe opinie na forum. Tanie/ niedrogie.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny