Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Klatka Faradaya blokująca sygnał na telefon komórkowy – czarna

99,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Czarna, modna, tania i skuteczna – klatka faradaya na telefon komórkowy (zdjęcie)

Na pewno posiadając telefon komórkowy o znacznej wartości i stawiając sobie za cel to, aby chronić swoją prywatność zależy Ci na znalezieniu odpowiedniego zabezpieczenia. Klatka faradaya na smartfona GSM może się okazać do tych celów wręcz idealna! Jest to takie etui zabezpieczające na telefon, którego zasada działania jest bardzo prosta. Skutecznie blokuje sygnały z rodzaju: GPS, fale radiowe, 3G czy GSM. Gdy telefon znajduje się w środku takiego akcesorium nie jest możliwe jego namierzenie. A gdy ktoś będzie próbował się z Tobą skontaktować, wówczas będzie słyszał komunikat: “abonent jest poza zasięgiem sieci” lub też: “ abonent jest chwilowo niedostępny”. Warto zatem przychylić się nad zakupem klatki faradaya w kolorze czarnym w naszym lifashion.pl. By jeszcze lepiej przekonać się o skuteczności, wejdź na stronę forum i sprawdź świetne opinie udostępniane przez zadowolonych klientów.

Klatka faradaya na smartfon – markowe i stylowe zabezpieczenie nie tylko na telefon

Wybierając klatkę faradaya na telefon komórkowy możesz nie zdawać sobie sprawy, że jest to urządzenie wielofunkcyjne. Jest kompatybilne nie tylko ze wszystkimi dostępnymi na rynku telefonami, ale również skutecznie zabezpiecza m.in. karty zbliżeniowe z technologią RFiD czy chociażby kluczyki samochodowe wyposażone w system keyless. To bez wątpienia bardzo duże ułatwienie, ponieważ w dzisiejszych czasach jest bardzo wiele urządzeń i przedmiotów narażonych na ryzyko kradzieży i skopiowania danych przez niepowołane osoby.

Każde z prezentowanych w naszym sklepie online etui antykradzieżowe i zabezpieczające jest wyściełane za pomocą specjalnych materiałów, które skutecznie blokują sygnały emitowane przez urządzenia.

Ceniąc sobie poczucie prywatności i może chcąc odciąć się od otoczenia i męczących telefonów od telemarketerów warto, aby zaopatrzyć się w klatkę faradaya blokującą sygnały GPS. To niedrogie akcesorium, którego ceny i cenniki zostały dopasowane tak, aby pokazać ich konkurencyjność i atrakcyjność w porównaniu do naszych rywali na rynku.

Posiadając torebki faradaya na telefon komórkowy jesteś w stanie skutecznie przeciwdziałać namierzeniu sygnału Twojego smartfona.

Dodatkowo to damskie/ kobiece, męskie akcesorium nadaje się z powodzeniem do przeciwdziałaniu kradzieży auta metodą na tzw.”walizkę”. I Twoje środki pieniężne mogą liczyć na ochronę, gdy tylko posiadasz karty płatnicze z technologią RFiD.

Klatka faradaya na telefon komórkowy blokująca sygnał GSM jako jedna z nowości w naszej kolekcji

Torebka faradaya na telefon komórkowy, która jest dostępna w szerokiej gamie naszych artykułów, to bez wątpienia bardzo dobry i skuteczny wybór jako ochrona do smartfona. Przede wszystkim powstała z najwyższej klasy oxfordu, który odznacza się także wysokiej klasy odpornością, solidnym wykonaniem i eleganckim wyglądem zewnętrznym. Klasyczna kolorystyka (czerń) również będzie świetnie odbierana przez osoby ceniące sobie stonowane barwy, ale i dla tych, którzy są minimalistami. Uniwersalność, funkcjonalność i komfortowe wykorzystanie to na pewno kolejne zalety.

Zdecyduj sam o bezpieczeństwie swojego telefonu komórkowego oraz ochroną własnej prywatności i skorzystaj z naszej klatki faradaya blokującej sygnały na telefon. Fantastyczny pomysł na prezent i niespodziankę dla kobiety i dla mężczyzny!

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny