Mały pokrowiec antykradzieżowy keyless na kluczyk do auta – czarny

Zalety produktu:

  • Posiada aż podwójną warstwą ekranizującą, by w jeszcze skuteczniejszy sposób działać na kluczyki i nie generować sygnału do środowiska zewnętrznego.
  • Na frontowej stronie znajduje się wytłoczone logo producenta, co dodaje prestiżowego i eleganckiego wyglądu.
  • Jest zamykany za pomocą wygodnego, komfortowego i dwustronnego rzepa.
  • Został wyprodukowany ze skóry naturalnej i posiada uniwersalną i klasyczną kolorystykę – czarny kolor.
  • Zewnętrzny karabińczyk umożliwia przypięcie do ulubionej torebki, plecaka, paska czy innego akcesorium, które zawsze lubisz mieć pod ręką.

W kolorze czarnym, damskie, męskie etui keyless na klucze samochodowe

By Twoje auto nie trafiło w ręce złodziei i nie padło ofiarą włamania czy też kradzieży warto zainwestować w małe etui na kluczyki keyless. To właśnie takie akcesorium bardzo skutecznie i pewnie zabezpiecza samochód przed kradzieżą metodą na tzw. “walizkę”. Polega ona na tym, że włamywacz za pomocą specjalnej skrzynki przechwytuje sygnał generowany przez Twój pojazd i może dostać się do jego środka. Narażone są na tego typu kradzież auta wyposażone w systemy typu Kessy, Keyless GO, Entry czy Smart Key oraz urządzenia emitujące fale radiowe. Dlatego oferowane przez nas pokrowce na kluczyk do samochodu są w stanie skutecznie zablokować emisję sygnału z kluczyka poza ich wnętrze. Do tego ich cechą jest świetna cena i opinia, a to dostrzeżesz poprzez dostępne cenniki i na stronie forum.

Modne, markowe, stylowe nowości, czyli antykradzieżowe etui na klucz do Twojego auta

Dla kobiet, jak i dla mężczyzn liczy się to, aby ich pojazd był skutecznie chroniony przed złodziejami. Antykradzieżowe, małe etui w kolorze czarnym powinno spełniać szereg wymagań, aby było naprawdę skuteczne. Przede wszystkim stosowane we wnętrzu takiego gadżetu samochodowego materiały odznaczają się tym, że są naprawdę bardzo wysokiej klasy i jakości. Skutkuje to tym, że generowane sygnał nie jest w stanie przedostać się na zewnątrz. Tworzy się z powodzeniem tzw. klatka faradaya. Stąd włamywacz nie będzie miał możliwości, aby w jakikolwiek sposób przechwycić i skopiować sygnał emitowany przez kluczyk Twojego samochodu. W kolekcji całorocznej dostępnych etui na kluczyk keyless są też takie charakteryzujące się podwójną warstwą materiału blokującego, co jest szalenie istotne, by zagwarantować 100% zabezpieczenie i dać Ci spokój i komfort psychiczny. Poniesiony przez Ciebie koszt zakupu takiego pokrowca na kluczyki samochodowe w kolorze czarnym jest jednorazowy i niewielki (tak jak i samo akcesorium), ale Twój samochód wyposażony w system bezkontaktowego zamykania/ otwierania jest chroniony w sposób szczególny. Nie ma zatem znaczenia, czy zaparkujesz swój pojazd w przydomowym garażu, na parkingu przed centrum handlowym czy też staniesz przed siedzibą swojej pracy – liczy się to, że żaden złodziej nie będzie w stanie dostać się do jego wnętrza i nie zabierze Ci go sprzed nosa.

Tak wiele zalet w tak małym ochronnym etui keyless na kluczyk samochodowy (zdjęcie)

Nowoczesne auta wyposażone w systemy bezkontaktowego otwierania i zamykania są wyjątkowo narażone na kradzieże i włamania. Dlatego w naszym sklepie internetowym lifashion.pl są dostępne różnorodne, tanie etui zabezpieczające klucz samochodowy.  Konkretnie ten mały, czarny pokrowiec ma szereg świetnych i bogatych funkcji, by chronić w 100% Twój samochód. Na pewno warte uwagi jest to, że jest to akcesorium kompatybilne z niemal 100% dostępnych na rynku marek samochodowych. Skutecznie zabezpiecza kluczyki z systemami: Kessy, Entry, Smart Key, Keyless czy urządzenia i karty generujące fale radiowe np. RFiD, LTE czy GSM. Działa w zakresie częstotliwości fal od 10 kHz do 30 gHz. Poszczególne wymiary prezentowanego etui do kluczy to: wewnętrzne – 9 cm x 5,5 cm oraz zewnętrzne – 11,2 cm x 6,5 cm. Sam zdecyduj, jakie niedrogie zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu będzie dla Ciebie najkorzystniejsze i skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu online.