Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Ochronna klatka Faradaya blokująca sygnał na telefon komórkowy GSM – czarna

99,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Markowa, niedroga i mająca świetne opinie – klatka faradaya na telefon komórkowy – czarna

Jeśli tylko priorytetem jest dla Ciebie ochrona prywatności, to wówczas powinna zainteresować Cię klatka faradaya na smartfona w kolorze czarnym. Jej działanie opiera się na zablokowaniu sygnałów typu: GPS, GSM, 3G czy fal radiowych. Gdy tylko telefon zostanie włożony do takiej klatki nie jest możliwe namierzenie sygnału i tym samym jego emisja na zewnątrz. Jeśli jakaś osoba będzie chciała nawiązać z Tobą kontakt, wówczas będzie słyszała komunikaty: “abonent jest poza zasięgiem sieci” lub “abonent jest niedostępny. Spróbuj później”. Skuteczność działania takiego akcesorium jest sprawdzona poprzez liczne testy i gwarantuje Ci zabezpieczenie przed ingerencją osób niepowołanych w Twoją prywatność. Opinia o klatce faradaya blokującej sygnał jest wręcz doskonała wśród klientów na naszym forum. 

A cena? Na pewno wyróżnia ją, że jest atrakcyjna i przystępna podobnie, jak i cenniki na naszej stronie.

Plusy stosowania klatki faradaya na telefony komórkowe – nowości w naszej kolekcji dla kobiet i mężczyzn

Na pewno wyróżnikiem klatki faradaya blokującej sygnały radiowe jest fakt, że działa skutecznie. W jej wnętrzu (zdjęcia) znajduje się specjalna siatka stworzona z mikrowłókien blokujących emisję sygnałów do otoczenia. Akcesorium jest kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku telefonami komórkowymi. Można w jej wnętrzu przechowywać także kluczyki samochodowe wyposażone w systemy bezkontaktowego otwarcia/ zamknięcia keyless. Co równie istotne – wsadzisz do niej bez trudu zbliżeniowe karty płatnicze i uchronisz się przed kradzieżą danych przez niepowołane osoby.

Przed zamówieniem na naszej stronie, sprawdź wymiary urządzeń/ przedmiotów, które chcesz umieścić w klatce faradaya. Ta tania i dostępna w lifashion.pl ma: zewnętrzne – 19 cm x 10 cm oraz wewnętrzne – 18 cm x 9 cm.

Antykradzieżowa damska, męska torebka faradaya – skuteczne rozwiązanie właśnie dla Ciebie

Etui zabezpieczające w postaci klatki faradaya to bez wątpienia duże ułatwienie dla osób, dla których ważna jest przestrzeń osobista i możliwość odcięcia się od świata. Dzięki zastosowaniu takiego gadżetu nikt nie będzie w stanie namierzyć Twojego telefonu, wykraść danych z Twoich kart płatniczych czy też dokonać włamania do auta.

To ochrona najważniejszych dla Ciebie dóbr osobistych i przede wszystkim świadomość, że możesz spać spokojnie wiedząc, że zainwestowałeś dobrze swoje pieniądze i nie będziesz musiał ponosić kosztów dodatkowego ubezpieczenia. Wystarczyć Ci będzie jedynie wybrana w naszym sklepie internetowym klatka faradaya blokująca sygnały z telefonów komórkowych. Produkt ten charakteryzuje również to, że ma on bardzo uniwersalny kolor, jest elegancki i pasuje do wszystkich tapicerek, karoserii aut czy akcesoriów, które masz przy sobie na co dzień.

Wielofunkcyjność naszych klatek faradaya w kolorze czarnym przyprawia o miłe zawroty głowy, a Twoim urządzeniom gwarantuje pełne bezpieczeństwo.  

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny