Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Ochronne etui antykradzieżowe na karty zbliżeniowe RFID – zestaw 10 sztuk

135,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Etui antykradzieżowe na karty zbliżeniowe – modna, tania dla kobiety i mężczyzny ochrona danych

Obecnie bardzo wiele osób korzysta z kart płatniczych, debetowych, na czytnik linii papilarnych itp., zatem ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. W ofercie naszego sklepu internetowego proponujemy Ci specjalne etui chroniące karty zbliżeniowe, które posiadają technologię RFiD. Czym ona jest? To swego rodzaju system, który umożliwia blokadę fal emitowanych przez karty, by dane na nich dostępne nie dostały się w niepowołane ręce.

Nasze niedrogie ochronne pokrowce na karty zostały wyprodukowane ze specjalnego laminatu. Jest on materiałem lekkim, nie pogrubia i nie powiększa karty i bez trudu zmieścisz ją do swojego portfela (zdjęcia).

Jakie są najkorzystniejsze cechy, które posiada pokrowiec zabezpieczający RFiD na karty zbliżeniowe?

Chcąc chronić dane dostępne na Twoich kartach zbliżeniowych, warto zainwestować w etui antykradzieżowe 10 sztuk z naszego sklepu lifashion.pl. 

Poza tym warto podkreślić, że jest to nowość w kolekcji akcesoriów, które są damskie/ kobiece, męskie i skutecznie zabezpieczają personalia.

Zabezpieczające pokrowce na karty RFiD jako sposób na złodzieja

Współcześnie możliwości na utratę środków z kart czy też danych prywatnych staje się bardzo łatwa i powszechnie stosowana przez włamywaczy. Stąd też oferujemy w naszym sklepie internetowym szereg etui antykradzieżowych na karty zbliżeniowe. Skutecznie przeciwdziałają one zeskanowaniu kart w komunikacji miejskiej, na ulicy, w sklepie podczas zakupów czy gdy odłożymy gdzieś na chwilę torbę lub plecak.

Gdy tylko przychodzi chwila na zapłatę za produkt lub usługę wystarczy, że wyjmiemy kartę z etui i przykładamy do czytnika. Taki pokrowiec zabezpieczający RFiD to na pewno świetna ochrona przed kradzieżą danych, środków na koncie. A nic nie liczy się tak, jak bezpieczeństwo korzystania ze zbliżeniowych płatności i spokój psychiczny.

Opinia na stronie forum wśród klientów jest bardzo korzystna, a fakt, że etui na karty zbliżeniowe jest dostępnych aż 10 jest dodatkową zaletą. Klasyczna kolorystyka, trwały materiał i solidność wykonania świadczy też o tym, że możesz cieszyć się akcesorium przed bardzo długi czas, a przeznaczone na nie pieniądze to inwestycja w Twoją bezpieczną przyszłość. Markowe, stylowe dodatki.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny