Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Ochronne etui zabezpieczające telefon przed podsłuchem i namierzaniem – czarne – dwupak

139,00 

10 w magazynie

10 w magazynie

Opis

Nowość w naszej kolekcji – etui zabezpieczające na telefon w dwupaku (zdjęcie)

Cenisz sobie bardzo swoją prywatność, nie lubisz nachalności telemarketerów, a może po prostu chcesz pozostać przez jakiś czas nieuchwytny? Wówczas świetne może się okazać zastosowanie etui ochronnego na telefon komórkowy. 

To modne, tanie i stylowe akcesorium jest także doskonałe ze względu na zastosowanie specjalnych mikrowłókien. Jak one działają? Specjalna siatka z nich stworzona i która znajduje się wewnątrz etui zabezpieczające sygnał GPS, zasięg i fale radiowe blokuje emitowany sygnał. Stąd też osoby, które próbują nawiązać z nami połączenie słyszą w tle komunikaty: “abonent jest poza zasięgiem sieci” lub “abonent jest chwilowo niedostępny”.

To na co też zwracamy Twoją uwagę jest fakt, że niedrogie etui – klatka faradaya na telefony komórkowe jest nie tylko przeznaczona na wspomniane telefony, ale może skutecznie chronić i inne urządzenia.

Do takich zaliczyć można kluczyki samochodowe, które są wyposażone w systemy bezkluczykowego zamykania/ otwierania typu keyless czy choćby karty zbliżeniowe z technologią RFiD.

Wybierając takie rozwiązania zyskujesz bardzo wiele, a ich ceny i cenniki są wysoce atrakcyjne (o czym również świadczą opinie na forum). 

Zalety z posiadania etui zabezpieczającego przed namierzeniem i podsłuchem – damskie/ kobiece, męskie

Metoda wytworzenia tzw. klatki faradaya jest Ci na pewno znana. A jeśli pierwszy raz spotykasz się z takim określeniem, to wyjaśniamy. Polega ona na zablokowaniu sygnału emitowanego przez kluczyk, telefon lub kartę płatniczą. Skutecznie robi to markowe etui ochronne na telefony komórkowe dostępne w naszej ofercie. Ochrona prywatności jest dla Ciebie i la nas jako konsumentów produktów i usług szalenie istotna.

Jako nasz klient zwróć uwagę na wymiary swojego telefonu, kluczyków czy kart, ponieważ przedstawiony i oferowany przez nasz lifashion.pl model ma:

wymiar zewnętrzny: 19 cm x 10 cm oraz wewnętrzny: 18 cm x 9 cm i by uniknąć nieodpowiedniego dobrania warto porównać je ze sobą przed zakupem.

Zapraszamy po etui zabezpieczające smartfona dla kobiety i mężczyzny!

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny