Plecak uniwersalny duży skórzany wykonany z recyklingowych materiałów Beltimore R28

1.055,24 

3 w magazynie

SKU: ---5903714314652---R28 Kategorie: , , , Tag:

Plecak Beneficio – Beltimore jest wykonany z samochodowych pasów bezpieczeństwa. Wydłużamy dzięki temu żywotność materiału, który jest niczym innym jak niepowtarzalnym surowcem gotowym do dalszego zużycia.

Tym plecakiem zapoczątkowujemy wyjątkową serię produktów marki Beltimore we współpracy z portugalskim konsorpcjum Beneficio! Każdy produkt ma swoją żywotność, materiały, które nas otaczają na końcu “swojej drogi życia” gdzieś są utylizowane i przetwarzane. To tyle w teorii. W praktyce niestety wygląda to często inaczej. Możemy natknąć się na wiele dokumentów na temat śmieci zalegających na dnie mórz i oceanów, o śmieciach zakopywanych w ziemi lub bezpardonowo wyrzucanych do lasu. 

Wspieranie wszelkich ruchów typu zero waste pomaga w oczyszczeniu naszego globu, nadaje nowe znaczenie wielu zużytym produktom poprzez stworzenie unikalnych, nowych rzeczy.

Plecak Beltimore – Beneficio – stworzony z zamiłowania do sztuki i troski o środowisko. Funkcjonalny i niepowtarzalny, wysokiej jakości produkt.Zalety plecaka:

  • Produkowane ręcznie;

  • Wyprodukowane z przetworzonych pasów bezpieczeństwa;

  • Tradycyjne wykończenia skóry naturalnej;

  • Okucia z oksydowanego mosiądzu;

  • Sucha masa 1,25 kg;

  • Wolumetria wewnętrzna 12 L + (może wzrosnąć do 14 L);

  • Idealny do komputerów 15-calowych;

  • Wyściełana i bezpieczna ochrona laptopa;

  • Torba wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i wewnętrzną kieszenią na długopis;

  • Plecak outdoorowy, bardzo funkcjonalny

Konserwacja i czyszczenie

Plecak Beltimore jest wykonany z wytrzymałych materiałów, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Niemniej jednak warto zadbać o jego konserwację.

W testach intensywnego użytkowania stwierdzono, że regularnej przecieranie wilgotną scierką wystarczy, aby cała powierzchnia wyglądała jak nowa. Kurz, drobinki kurzu i zabrudzenia powierzchniowe znikają bez większych trudności. Po oczyszczeniu można plecak również wyprasować (pomijając skórzane i metalowe elementy) i pozostawić do wyschnięcia.

Skóra poddana tradycyjnej obróbce. Jest to rodzaj skóry, który z czasem staje się całkowicie jednolity, ale z czasem może wykazywać oznaki zużycia, takie jak bardziej stonowany kolor. Zalecany zabieg jest prosty i ma na celu nawilżenie skóry. Tak samo jak w przypadku innych kawałków skóry. miękką, niestrzępiącą się szmatką lub miękką gąbką i używaj delikatnego środka nawilżającego, ostrożnie, aby nie poplamić tkaniny pozostałej części plecaka; po aplikacji odstawić, a następnie wytrzeć suchą, czystą szmatką.

Dodatkowe filmy pokazujące cały proces tworzenia plecaka można zobaczyć na naszym kanale YT:

https://www.youtube.com/channel/UCuXxSlsTzLQ0tzO4j9MzzIA

Informacje dodatkowe

Wymiary 20 × 45 cm
Producent

Beltimore

Kod_producenta

EAN

Materiał

Wielkość

Kolor okuć

Zapięcie

Kieszenie zewnętrzne

Kieszenie wewnętrzne

Liczba komór

Wysokość (cm)

Szerokość (cm)

Podszewka

Kolory