Podwójny antykradzieżowy pokrowiec na klucze do samochodu

Zalety produktu:

  • jest kompatybilny z większością produkowanych marek aut,
  • powstał z najwyższej klasy skóry ekologicznej,
  • wyposażony został w karabińczyk umożliwiający przyczepienie go do paska, torby czy plecaka;
  • zamykany jest przy pomocy rzepu i posiada 1 kieszonkę w każdym pokrowcu;
  • ma dostępne zabezpieczenie: Keyless GO, Entry, Keyless, NFC, LTE, WiFi czy inne
  • działa z powodzeniem w zakresie fal od 10 kHz do 30 gHz
  • dostępna kolorystyka: czarny kolor.

Antykradzieżowy pokrowiec na klucze do samochodu w dwupaku – modne, markowe, stylowe akcesorium

Będąc świadomym konsumentem i właścicielem auta na pewno chcesz zabezpieczyć je przed kradzieżą. Dostępne w naszym sklepie online lifashion.pl etui na kluczyki w dwupaku będzie fantastyczną ochroną Twojego pojazdu. W jaki sposób przedstawia się skuteczność pokrowca na klucze? To bardzo prosty mechanizm. Albowiem specjalna siatka stworzona z nanowłókien we wnętrzu pokrowca gwarantuje, że emitowany przez kluczyki sygnał nie przedostaje się na zewnątrz. A wówczas metoda kradzieży na walizkę nie ma racji bytu. Zestaw dwóch etui na kluczyki keyless blokuje sygnał z systemów m.in. Keyless, Kessy, Keyless GO i wielu innych. W przypadku oferowanego produktu świetny jest fakt, że stanowi on o kompatybilności z kluczykami wszystkich producentów (zdjęcia).  Istotną kwestią i zarazem prośbą z naszej strony jest porównanie wymiarów Twojego kluczyka z dostępnymi na naszej stronie, byś uniknął niepotrzebnej wymiany. Już teraz możesz zainwestować w zabezpieczenie w postaci pokrowca na kluczyki, a cena i cenniki mile Cię zaskoczą.

Zalety etui antykradzieżowego na klucze samochodowe w dwupaku – na forum również znajdziesz szczegóły

Pokrowiec na kluczyki samochodowe w formie zestawu to bez wątpienia większa wygoda niż taki występujący pojedynczo. Zastanawiasz się, dlaczego? Często zapominamy o tym, że mamy kluczyk zapasowy do swojego pojazdu. Dlatego też ochrona wyłącznie jednego z kluczyków może się okazać niepełna. Chcąc zagwarantować Ci spokój, komfort psychiczny i przede wszystkim ochronę przed kradzieżą auta warto przychylić się nad zakupem etui zabezpieczającego przed kradzieżą w formie dwupaku. Jest to damskie/ kobiece, męskie akcesorium w kolekcji całorocznej w naszym asortymencie. A do tego niedrogie i występujące jako jedna z nowości.  Ponadto zaliczany jest do najbardziej uniwersalnych i najczęściej poszukiwanych przez klientów, a opinie o nim są naprawdę świetne. Konkretne wymiary przedstawionego etui keyless to:
  • zewnętrzny: 11,2 cm x 6,5 cm oraz
  • wewnętrzny: 9 cm x 5,5 cm.

Zauważ, że tylko lifashion.pl zapewni Ci satysfakcjonujące zakupy – wybierz od razu zabezpieczenie x2

Miej świadomość, że konkurencyjne produkty oferowane przez inne firmy i prezentowane w internecie cechuje bardzo niska jakość wykonania oraz trwałość od tych, które są markowe.  Nasz sklep internetowy zapewnia tanie antykradzieżowe etui na klucze samochodowe, ale przy tym odznaczające się wysoką klasą i bardzo solidne. Powstał ze skóropodobnych materiałów i jest uniwersalne. Klasyka w kolorze i wytłoczone logo na froncie powoduje, że produkt zyskuje na autentyczności i jest klasyczny i elegancki. Będzie doskonale współgrał z tapicerką Twojego auta. Kontrola naszych wyrobów przed wysyłką do klienta i dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług sprawiają, że konkurencja wypada przy nas blado. Chroń samochód, siebie i bliskich przed złodziejami i spraw sobie zabezpieczenie w postaci etui i pokrowców antykradzieżowych z naszego lifashion.pl. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.