Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 792 087 009

Portfel – zabezpieczenie antykradzieżowe kluczyka bezprzewodowego (keyless) do samochodu

120,00 

100 w magazynie

100 w magazynie

Opis

Skuteczne, stylowe, tanie i modne etui na klucz do samochodu keyless (zdjęcie)

W obecnych czasach bardzo dużo uwagi przywiązuje się do nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań. I to nie tylko tych ułatwiających codzienne czynności, ale i takich, w które są zaopatrzone nasze sprzęty i wykorzystywane urządzenia. Takie są też auta wyposażone w systemy bezkluczykowego otwarcia lub zamknięcia typu keyless.

Pomimo wielu zalet mają również tę wadę, że w łatwy sposób może dojść do ich kradzieży. Wówczas złodzieje wykorzystują tzw. metodę włamania “na walizkę”. Taki proceder polega na tym, że przy pomocy specjalnej skrzynki rabuś przechwytuje sygnał generowany przez kluczyk samochodowy. Jest wtedy w stanie w ciągu kilku chwil (a nawet sekund!) dokonać włamania i pozbawić Cię auta o wysokiej klasie i wartości rynkowej.

Stąd bardzo serdecznie namawiamy Cię na zakup dwupaka etui na kluczyk keyless z naszego sklepu lifashion.pl. 

Niedrogie, markowe etui na klucz zabezpieczające wykonane zostały z włókna węglowego. Materiał ten skutecznie blokuje przedostawanie się do środowiska zewnętrznego sygnałów fal radiowych.

To 100% ochrona i zabezpieczenie auta bez względu na jego aktualną lokalizację.

Ceny i cenniki są zachwycające – 2 pak etui na kluczyk bezprzewodowy do auta

Decydując się na pierwszorzędną ochronę samochodu wzbogaconego o system keyless na pewno zależy Ci na tym, aby miała ona bardzo dobre (jak nie najlepsze) opinie wśród innych kupujących na forum. To cechuje bez wątpienia produkty, które otrzymasz w naszym sklepie internetowym.

Ponadto etui antykradzieżowe do samochodu keyless są kompatybilne z większością dostępnych na rynku marek samochodowych (99%). Są to oczywiście pozycje zarówno damskie/ kobiece, męskie.

Kolejną niesamowitą własnością jest zastosowanie dwóch kolorów – czarnego i brązowego, co umożliwia dobranie – w zależności od aktualnych preferencji i może też pod karoserię, tapicerkę lub nawet stylizację – odpowiedniej kolorystyki.

Wymiary takiego pokrowca na kluczyk samochodowy są następujące:

  • wewnętrzne: 12 cm x 7,5 cm
  • zewnętrzne: 13 cm x 8,5 cm.

Widząc powyższe cechy i równocześnie zalety etui na klucz keyless nie pozostaje już nic innego, jak zainwestować w nie i cieszyć się z komfortu, jakie daje stosowanie systemów bezkluczykowego otwierania/ zamykania w Twoim pojeździe. To jednorazowy wydatek, który zagwarantuje Ci zupełne bezpieczeństwo na długie lata i przede wszystkim spokój wewnętrzny. Sprawdź nowości w kolekcji dla kobiety i dla mężczyzny z naszego sklepu online.

Informacje dodatkowe

Producent

keyless

Materiał

Kolor

czarny