Wykonana ze skóry w kolorze czarnym klatka faradaya na klucz keyless samochodowy – na magnes

Zalety produktu:

  • Zamknięcie i otwieranie przy pomocy wygodnego magnesu.
  • Wykorzystanie w celu ochrony kluczyków aż 2 kieszonek blokujących sygnał.
  • Zastosowanie jako głównego materiału skóry naturalnej o trwałej strukturze.
  • Działanie w zakresie częstotliwości fal: 10 kHz – 30 gHz.
  • Uniwersalność za sprawą czarnej kolorystyki.
  • Możliwość zabezpieczenia takich systemów bezkontaktowych, jak: Entry, RFiD, GSM, LTE, Keyless, Smart Key czy wielu innych.
  • Kompatybilność z większością dostępnych na rynku marek aut.

Na magnes, modna i tania klatka faradaya na klucze samochodowe keyless

Ceniąc sobie niezawodność, solidność wykonania i bezpieczeństwo Twojego auta proponujemy Ci pewne akcesorium – klatka faradaya na kluczyki samochodowe. Stanowi ona zabezpieczenie antykradzieżowe dla aut wzbogaconych w nowoczesne systemy bezkontaktowego otwierania/ zamykania keyless. Ich głównym celem jest przeciwdziałanie emisji sygnału generowanego przez kluczyk i zablokowanie go we wnętrzu. Wówczas nie ma mowy o kopiowaniu, sczytywaniu czy przechwyceniu fal radiowych przez niepowołane osoby. Zabezpieczenie w postaci klatki faradaya do kluczyków samochodowych jest tak istotne właśnie w przypadku aut z systemami takimi jak: Smart Key, Keyless GO czy Kessy. To właśnie ono gwarantuje Ci spokój, Twojemu pojazdowi bezpieczeństwo i komfort zarazem użytkowania bez obawy o włamanie czy kradzież. Pokrowce antykradzieżowe keyless na magnes stanowią nie lada gratkę i są warte każdej ceny (cenniki do wglądu na stronie naszego sklepu). A opinia o nich wśród zadowolonych klientów na forum mówi sama za siebie.

Skutecznie zabezpiecz swój pojazd – antykradzieżowa klatka faradaya na magnes jako nowość w naszej kolekcji

Mając na uwadze jak najkorzystniejszą ochronę Twojego auta zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych zabezpieczeń antykradzieżowych wśród których jest m.in. klatka faradaya blokująca sygnał z kluczyka (zdjęcia). Ta niedroga, markowa i stylowa osłona to bardzo prosty sposób na 100% ochronę pojazdu. Kupując takie akcesorium, przeciwdziałasz kradzieżom samochodu metodą na tzw. “walizkę”. Wtedy właśnie skutecznie zablokowana zostanie emisja fal wydobywających się z kluczyków wyposażonych w system keyless.

Czy należy zmierzyć kluczyk przed zakupem klatki faradaya na klucz do samochodu keyless – opis

Odpowiadając na pytanie zawarte w powyższym nagłówku, mówimy zdecydowanie – tak. Czasami bywa tak, że posiadane przez nas auto nieco różni się od tego modelu, który był produkowany kilka lat wcześniej. Stąd aby dokonać w 100% satysfakcjonującego zakupu w naszym lifashion.pl warto poświęcić chwilę i sprawdzić szerokość, długość i ogólny kształt naszego kluczyka keyless. Ten oferowany przez nasz sklep internetowy wyróżnia się następującymi wymiarami: wewnętrzny – 11 cm x 7 cm oraz zewnętrzny: 12,5 cm x 8,7 cm. Wchodząc do naszego sklepu online i decydująć się na zakup klatki faradaya na kluczyk samochodowy keyless masz pewność i gwarancję jak najwyższej jakości, nietuzinkowej obsługi klienta i przede wszystkim – zadowolenia. Damskie czy też kobiece, męskie akcesoria samochodowe i galanteryjne.